Ogród

1. Zabudowa z drewna

Zabudowa z drewna z otwieranym elektrycznie ( na pilota ) dachem. Dach oraz boczne zasłony wykonane z materiału o zwiększonej odporności na wodę oraz promienie UV co zapobiega przebarwieniom.

2. Zestaw mebli tarasowych

Produkt jest wykonany z dbałością o każdy szczegół, utrzymany w nowoczesnej stylistyce. zestaw stół + 6 krzeseł. Stół ogrodowy rozkładany: 90×150/210xH.75 cm – lekka rama aluminiowa malowana proszkowo na kolor biały RAL9010 – drewno tekowe o grubości 18mm.

Krzesła – drewno teakowe o grubości 18mm – obicie 70% PVC, 30% poliester, kolor szary – wysokość siedziska 45 cm – wymiar całkowity 57x55xH.90 cm. W naszych meblach LINEA użyty został wyłącznie wysokiej jakości tkany winyl Textilene® i Batyline ®. Jedną z nadrzędnych cech ww. tkaniny poliestrowo-winylowej jest komfort. Przy rozłożeniu między dwiema ramami bocznymi poszycie takie zapewnia wygodną i jednolitą powierzchnię do siedzenia, która dopasowuje się do indywidualnego kształtu ciała osoby siedzącej. Tkanina Textilene® i Batyline ® jest odporna na płowienie, blaknięcie, pleśnienie i generalne zużywanie w przeróżnych, nawet ciężkich warunkach atmosferycznych.

3. Domek dla dzieci

Domek na palach cenionego producenta zabawek dla dzieci francuska firmę Smoby. Domek umieszczono na podeście, w zestawie zjeżdżalnia 150 cm.